"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hakkımızda

Gürsu Sondaj 1999 yılında Sondajcılık ve diğer Yerbilimleri alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız Su Sondajı, Su Aramaları, Zemin Etüdü başta olmak üzere Jeolojii ve Jeofizik mühendislik bilimleriyle ilgili bir çok alanda başta Batı Karadeniz Bölgesi olmak üzere Karabük, Zonguldak, Bartın, Kastamonu, Sinop, Bolu, Düzce ve Çankırı illerinde ve bu illere bağlı ilçelerde kurum, kuruluş ve şahıslara sondaj ve diğer yerbilimleri hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın uzman Jeoloji ve Jeofizik mühendisleri arazinize gelerek önce gözlemsel araştırmalar yapmaktadır. Yapılan bu araştırmaların neticesinde Su Aramalarının yapılacağı yerler tespit edilip buralarda gerekli elektirksel ve elektromanyetik yöntemler kullanılarak Yer Altı Suyunun derinliği, Su tabakasının kalınlığı, yaklaşık ne kadar Su olduğu gibi konularda arazi sahibi bir raporla bilgilendirilmektedir. Firmamızın mühendisleri ayrıca; Su Sondajı yapılmadan önce Devlet Su İşleri’nden alınması gereken Yeraltı Suyu Arama Belgesi konusunda fenni mesulük ve müşavirlik hizmeti vermektedir.

Gürsu Sondaj kuruluşundan beri dürüstlükten taviz vermeden D.S.İ standartlarına ve tüzüğüne uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm yaptığımız imalatlar ve kullandığımız malzemeler Sondaj standartlarına uygundur.

Bir adet 400 metre kapasiteli sondaj makinesi, D.S.İ. standartlarında çamur pompası ve güçlü kompresör başta olmak üzere gerekli her türlü ekipmanla ve Su Sondajı konusunda uzmanlaşmış personelimizle ve deneyimli mühendislerimizle firmamız yıllardır müşterilerimize garantili çözümler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Verimli ve ekonomik çözümlerle birlikte olmak dileğiyle…

Saygılarımızla….